Home Genel Galaxy Tab S8 serisi Goodix parmak izi çözümleri ile geldi

Galaxy Tab S8 serisi Goodix parmak izi çözümleri ile geldi

0

Samsung, Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde Galaxy S22 serisinin yanı sıra Galaxy Tab S8 serisini tanıttı. Serideki üç tablet, farklı boyutlarda ekranlara ve panel tiplerine sahiptir. Tabletlerin Goodix’in parmak izi çözümleriyle ortaklığı dikkat çekti

Goodix Technologies, Samsung’un en yeni premium Android tabletlerinin parmak izi çözümlerini kullandığını açıkladı. Galaxy Tab S8 Ultra ve Galaxy Tab S8+, şirketin ekran altı optik parmak izi çözümünü sergiliyor. Ayrıca, Galaxy Tab S8 serisi, ultra dar yan kapasitif parmak izi çözümüne sahip.

Ayrıca Goodix, Galaxy Tab S8 Ultra’nın 120 Hz yenileme hızına sahip devasa 14,6 inç WQXGA+ (2960 x 1848 piksel) Süper AMOLED ekranı için dokunmatik kontrolör tedarikçisi olduğunu belirtelim.

Goodix, teknolojisinin büyük bir tüketici ürünündeki varlığını en son Aralık ayı sonlarında açıklamıştı. Şirket , Xiaomi 12 Pro’nun ilk ekran altı ortam ışığı sensörünü barındırdığını açıkladı.

Galaxy Tab S8 serisi, 2020’den itibaren Galaxy Tab S7 serisinin halefidir. En yeni aile, iki model yerine ‘Ultra’ tanıtımıyla üç tane içerir. Tüm seri, Samsung’un premium Android tabletlerinden bekleyebileceğiniz tüm üst düzey özelliklerden oluşuyor. Üçü de ABD gibi pazarlarda ön sipariş için hazır. 25 Şubat’tan itibaren satın alınabilecekler.

Tüm dünya pazarlarda merakla beklenen serinin nasıl bir satış rakamı yapacağı, kullanıcılardan ne kadar ilgi göreceği merakla bekleniyor. Bakalım Samsung istediği başarıyı bu tablet serisi ile yakalayabilecek mi?

Android 12 alacak cihazlar listesi tekrar güncellendi

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version