Galaxy Alpha Satışa Sunuldu!

Galaxy Alpha Satisa Sunuldu

Telefon devi Samsung’un metal çerçeveye sahip yeni akıllısı Galaxy Alpha raflardaki yerini almaya başladı.

Telefon devinin bugüne kadar ürettiği en ince ve Android işletim sistemine sahip ilk metal çerçeveli akıllısı Eylül ayı içerisinde dünyanın birçok noktasında kullanıcılarına ulaşmaya hazırlanıyor.

Galaxy Alpha Satisa Sunuldu!

İngiltere’de resmi olarak telefonun satışına başlanırken, şirketin belirlediği fiyat ise 549 sterlin yani yaklaşık 1.959 lira olarak açıklandı. Galaxy Alpha, online teknoloji sitelerinde de listelenmeye başlamış durumda. Hatta bu sitelerde Samsung tarafından belirlenen fiyatın altında satışa sunulmuş durumdalar. Bunlardan Unlocked-mobiles cihazın fiyatını 500 sterlin (1.785 TL) olarak belirlemiş durumda.

Galaxy Alpha Satisa Sunuldu!

Samsung’un akıllısının geçtiğimiz günlerde Polonya’da 2.699 PLN (1.785 TL) etiket fiyatı ile ön siparişe açıldığını da belirtelim. Fiyatlara bakıldığında cihazın ülkemizde 2.000 lira civarında satışa sunulacağı anlamına geliyor. Yeni akıllının siyah, mavi, altın, gümüş ve beyaz renklerden oluşan bir seçenek tablosu da mevcut.

Galaxy Alpha Satisa Sunuldu!

Galaxy Alpha 4.7 inç HD çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip. 20nm fabrikasyon sürecinde üretim gösteren 4 + 4 çekirdek yapısını barındıran Exynos 5430 işlemci, LTE-A desteği ve 1860 mAh bataryası mevcut. Cihazda parmak izi sensörünün yanı sıra 4K video kaydı gerçekleştirebilen 12 MP arka kamerası ve 2.1 MP ön kamerası bulunuyor. Ayrıca telefon suya karşı dirençli olarak üretilmiş olup, Android 4.4.4 işletim sistemine sahip.

Playstation Üniversitesini Gördünüz mü?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir