Ana SayfaGenelFromSoftware bir sonraki oyununu duyurdu!

FromSoftware bir sonraki oyununu duyurdu!

FromSoftware hayranları, şirketin bir sonraki oyununu oynama şansını elde etmek için yıllarca beklemek zorunda kalmayabilir. İşte tüm detaylar.

Gematsu tarafından çevrilen yakın tarihli bir Japonca röportajda Elden Ring direktörü ve Başkan Hidetaka Miyazaki, stüdyosunun bir sonraki oyununun geliştirmenin “son aşamalarında” olduğunu söyledi. FromSoftware hayranları bu kapsamda yeni oyun için heveslenmeye başlayabilir. Başkan Hidetaka Miyazaki Miyazaki şirketin oyunlarını sevenler için iyi haberi duyurdu. Şirket başkanı 2018’de 4Gamer.net’e FromSoftware’in “üç buçuk oyun” üzerinde çalıştığını söyledi. O zamandan beri, stüdyo bu projelerden biri hariç hepsini yayınladı. 2018’de Sekiro: Shadows Die Twice ve PSVR’ye özel Déraciné oyunu geldi. Bu yıl şirket, Elden Ring ile çıış yaptı. Miyazaki’nin 2018’de bahsettiği projelerden sadece bir tanesi açıklanmadı. Ancak iyi haber geldi ve bu hafta 4Gamer.net’e oyunun durumu sorulduğunda “Geliştirme şu anda son aşamalarda” ifadeleri kullanıldı.

FromSoftware bir sonraki oyununu duyurdu!

Miyazaki, projeyle ilgili başka ayrıntı paylaşmadı. Ancak bazı hayranlar, Ocak ayındaki bir Resetera sızıntısına atıfta bulunarak, duyurulmamış oyunun şirketin uzun süredir devam eden Zırhlı Çekirdek serisine yeni bir giriş olabileceğini düşünüyorlar. Stüdyo, 2012’den beri seriye yeni bir ana hat girişi yayınlamadı. Aynı röportajda Miyazaki, yönetmen olarak bir sonraki oyunu üzerinde zaten çalıştığını ve “daha soyut bir fantezi” başlığı yaratmak istediğini söyledi.

Samsung telefonları hakkında dürüst davranmadığı için ceza yedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting