Ana sayfa Oyun Fortnite iPad Pro üzerinde 120 FPS ile çalışıyor!

Fortnite iPad Pro üzerinde 120 FPS ile çalışıyor!

Popüler Battle Royale türündeki Fortnite, App Store’da aldığı güncelleme ile iPad Pro modellerinde 120 FPS oyun deneyimi sunmaya başladı.

Mobil oyunculuk pazarı 2019 yılında, video oyun sektörünün yüzde 50’sinden fazlasına hükmederek büyük bir başarıya imza atmıştı. Geliştiriciler de konsollarda ve PC’lerde olan oyunlarını mobil platforma entegre etmek için dur durak bilmeden çalışıyor.

Geçtiğimiz yıllarda iOS ve Android için çıkışını gerçekleştiren Fortnite buna en güzel örnek olabilir. Aldığı güncellemeler ile konsol kalitesinde deneyim sunan Battle Royale türündeki oyun bugün bir güncelleme daha alarak Nintendo Switch’teki sürümünden daha fazla seçenek sunmaya başladı.

Fortnite iPad Pro’da 120 FPS ile konsollara kafa tutuyor

App Store‘da yayınlanan güncelleme ile 2018 model iPad Pro modellerinde oyun 120 FPS ile çalışmaya başladı. 60 FPS’in artık yavaş yavaş demode olmaya başladığı bu dönemde 120 FPS’i mobil cihazlara getirmek büyük bir başarı olarak görünüyor.

Fortnite

Güncelleme ile ayrıca oyuna kontrolcü desteği de geldi. Bildiğiniz gibi iOS 13 ile Dualshock 4 ve Xbox One kontrolcüsü resmi olarak iPhone ve iPad’e bağlanabiliyor. Fortnite’a gelen güncellemeyle bu kontrolcüleri oyunda kullanabileceksiniz.

PlayStation 2019 özeti ile oyunculara ücretsiz tema ve avatar sunuyor!

Sürüm 11.40 ile gelen bu yenilikleri kullanabilmek için oyunu güncellemeniz yeterli olacaktır. Oyunu; App Store>Profil>Güncellemeler bölümünden güncelleyebilirsiniz. 2018 model iPad Pro kullanıyor ve 120 FPS’te oynamak istiyorsanız ise oyunun Ayarlar>Grafik bölümünden bu seçeneği açmanız gerekiyor. 120 FPS’in şarjınızı daha hızlı tüketeceğini ve ısınma sorunlarına yol açacağını belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler