Ana sayfa Genel Fortnite 8.30.2 güncellemesi yayınlandı!

Fortnite 8.30.2 güncellemesi yayınlandı!

Epic Games bugün karşımıza Fortnite 8.30.2 güncellemesi ile çıktı. Epic Games, Fortnite 8.30 güncellemesi ile gelen sorunları Fortnite 8.30.2 ile düzeltiyor. İşte güncelleme ile düzeltilen tüm hatalar.

Fortnite geçtiğimiz günlerde PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android sahiplerinin karşısına 8.30 güncellemesi ile çıkmıştı. Ancak Fortnite 8.30 güncellemesi ile oyunda bazı sorunlar meydana gelmişti.

PlayStation 4 için PUBG güncelleme #3 yayınlandı!

Epic Games bugün tüm platformlar için hata düzeltmesi güncellemesi yayınladı. 8.30.2 güncellemesi ile oyundaki hataların büyük bir bölümü gideriliyor. Biz de sizler için güncelleme ile giderilen hataları bir araya getirdik.

Fortnite 8.30.2 güncellemesi ile düzeltilen hatalar

Battle Royale

  • Grup liderinden doğrudan davet almadan gruba katılmaya çalışıldığında eşleştirme hatalarına yol açan bir sorun giderildi.
  • Canlandırma Minibüsü iki oyuncu tarafından kullanılırken bir oyuncunun canlandırma işlemi sırasında etkileşimi bırakması durumunda oyuncuların yeniden doğmasını engelleyen bir hata düzeltildi.

Kreatif

  • Devam eden ve içerisinde doğma kareleri bulunan oyuna katılan oyuncuların zıplayamamasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • Oyuncuların yeniden doğduktan hemen sonra hasar alabilmelerine neden olan bir hata giderildi.

Tüm Oyun Modları

  • Arkadaş listesinin düzgün bir sıralama yapmasına engel olan bir hata düzeltildi. Fortnite oynayan arkadaşların artık listenin en üstünde gözükecek.
  • Birçok performans düzenlemeleri/geliştirmeleri yapıldı.
  • Tuzakların yüzeylerin içerisinde belirerek görülmelerini zorlaştıran bir hata giderildi.

Fortnite 8.30.2

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler