Fitbit’in Yeni Akıllı Saati Görüldü


Fitbit’in çok yakında satışa çıkarması beklenen yeni akıllı saati bir kez daha görüldü. Project Higgs olarak bilinen cihaz açıkça gösteren görüntüler sızdırıldı.

Bildiğiniz gibi bir dönemler akıllı saat pazarının lideri Fitbit’ti. Ancak şirket zamanla bu pazardaki liderliğini Amerikalı teknoloji devi Apple’a kaptırdı. Ancak buna rağmen şirket akıllı saat konusunda önde gelen markalar arasında yerini koruyor. Şirket bu yıl çıkaracağı yeni modelle yerini daha da sağlamlaştırmaya hazırlanıyor.

Fitbit’in bu yıl yeni bir akıllı saat satışa çıkaracağı bir süredir biliniyordu. Hatta daha önce bu akıllı saati gösteren görüntüler de sızdırılmıştı. Bugün ise bu sızıntılara yenileri eklendi ve akıllı saati daha da net bir şekilde gösteren görüntüler paylaşıldı.

Project Higgs kod adıyla anılan akıllı saat çeşitli yeni özelliklerle gelecek. İlk olarak saatteki kalp atışı monitörü güncellendi. Bu yeni sensörü çok daha net sonuçlar vereceği söyleniyor. Bunun yanı sıra akıllı saatte bir de uygulama galerisi bulunacak. Bu uygulamalara zamanla yenileri de eklenecek.

Fitbit_2017 (2)

iPhone 8’in Çıkış Tarihi Erteleniyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git