Fitbit, orta seviyede lüks akıllı saatler çıkarmayı düşünüyor


Giyilebilir teknolojik ürünler konusunda piyasanın önde gelen oyuncularından biri olan Fitbit, şimdide adını Vector girişimiyle duyurmak istiyor.

Akıllı saat piyasasında en önde gelen oyunculardan olan Fitbit, bildiğimiz üzere çok yakın zamanda Pebble’ı bünyesine katmıştı. Şimdide  Vector akıllı saat girişimini bünyesine katmak firmanın ana amaçlarından biri olarak gözüküyor.

Romanya menşeili bir firma olan Vector, eski Citizen ile Timex yöneticileri tarafından oluşturulmuş ve orta seviyede lüks akıllı saatler sunma planı ile yaşamına başlamıştı. Tek renkli e-ink LCD ekran ile 30 güne kadar kullanım ömrü vaat eden ürünleri, özel arayüzü ile pek çok üçüncü taraf ekran teması ve uygulama gibi özellikleri dikkatleri üzerine çekmişti. Sadece bunula kalmayıp akıllı saatlerin aynı zamanda fitness özelliği de bulunuyordu.

Tüm bu artıların sonucunda Fitbit, şirketi kendi bünyesine katarak tüm bu bilgi birikiminin sahibi oldu. Satın alım için ödenen ücret ise henüz açıklanmadı.

Tesla Apple’ın En Önemli Uzmanlarından Birini Bünyesine Kattı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git