Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunulacak


Bethesda, Fallout 4: Game of the Year Edition’u duyurdu. Firma ayrıca Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunacak.

Bethesda’nın Fallout hayranları için duyuruları vardı. Firma, Fallout 4: Game of the Year Edition‘u duyurdu. Oyuncuları tekrar Wasteland’e davet eden Bethesda, yılın oyunu sürümü ile Fallout 4‘ü oldukça zenginleştirdi. Bu sürümde oyunun aldığı tüm güncellemeler, hayatta kalma modu ve grafiksel iyileştirmeler yer alıyor. Ayrıca bu sürümde oyunculara PC ve konsol platformlarında oyunun modları ücretsiz olarak sunuluyor. Tüm resmi eklentiler bu sürümde bulunuyor. Bethesda, koleksiyonerleri de unutmadı. Fallout 4 Pip-Boy sürümü limitli olarak satışa sunulacak.

Fallout4_PIPBoy_Edition_Content-640x404

Fallout 4′ün yılın oyunu sürümünü öve öve bitiremeyen Bethesda, yapımlarını “en iyi deneyim” olarak tanımladı. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri eklenen tüm içerikleri kapsayan bu sürüm, Bethesda’nın da belirttiği gibi en iyi Fallout 4 deneyimi konumunda. Yılın oyunu sürümünde yer alan 6 eklenti ise Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron’dan oluşuyor.

Bethesda ayrıca koleksiyonerler için Kuzey Amerika bölgesine özel olarak Fallout 4 Game of the Year Pip-Boy collector edition paketini satışa sunacak. Bu özel paket için 100 Dolar’lık bir fiyat belirlenmiş. Sadece Kuzey Amerika’ya sınırlı olsa da bu sürümü koleksiyonlarına katmak isteyenler bir şekilde ulaşabilecektir. Ancak fiyatı, gümrük vergisi ve nakliye gibi etmenler alımı zorlaştıracaktır.

Fallout 4 Pip-Boy sürümü, Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için 26 Eylül‘de satışa sunulacak.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git