Home Genel Deathloop artık Xbox Game Pass’ta mevcut

Deathloop artık Xbox Game Pass’ta mevcut

0
Deathloop artık Xbox Game Pass'ta mevcut

Birinci şahıs nişancı oyunları arasında en sevilenlerden olan Deathloop, artık Xbox’ta mevcut. İşte tüm detaylar.

Şimdiye kadar Arkane Lyon’un en son oyunu PlayStation 5 konsoluna özeldi ve PC’de de mevcuttu. Ancak bugünden itibaren Xbox Game Pass aracılığıyla Xbox Series X/S’de ve bulut oyunları aracılığıyla Xbox One, tabletler, telefonlar ve masaüstü tarayıcılarda oynanabilir halde olacak. PC Game Pass aboneleri, oyun donanımlarında da ek ücret ödemeden kontrol edebilirler. Ek olarak, PS Plus Extra ve Premium üyeleri artık aboneliklerinin bir parçası olarak PS5’te Deathloop oyununa erişebilir.

Deathloop’un PS5 ihtimalleri iptal olduktan sonra Xbox Game Pass’e gelmesi pek şaşırtıcı değil. Arkane Lyon Microsoft’a ait. Bu arada Arkane, Goldenloop adlı ücretsiz bir Deathloop güncellemesi de yayınladı. Tüm platformlarda oyuncuya karşı oyuncu eşleştirmesi için çapraz oynamanın yanı sıra Xbox ve PC arasında çapraz kaydetme özelliği gelecek. Füg adında yeni bir yetenek de geliyor. Bu da hedefleri yavaşlatıp kafalarını karıştırarak onları kısa süreliğine zararsız hale getiren bir mermi. Mermiyi bir yüzeyde bir yakınlık madeni olarak yerleştirmenize izin veren biri de dahil olmak üzere keşfedilecek dört Füg yükseltmesi gelecek.

Oyuncular, Halps Prototype adlı yeni bir silaha erişebilecekler. Bu, taretlerden ve güvenlik kameralarından sekerek düşmanları banka atışlarıyla şaşırtıcı açılardan vurabileceğiniz bir ışına sahip lazer tarzı bir tüfek demek.

Sensormatic , yoluna Securitas Technology ismiyle devam edecek

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version