CES 2017: Dell XPS13 ön inceleme


Dell XPS13 , Dell’in tarihindeki tüm cihazlardan çok daha fazla bireysel ürün ödülü kazandı. Bu başarının üzerine Dell de sevilen XPS ailesine dünyanın en küçük 13-inç 2’si 1 arada bilgisayarı olan Dell XPS13 ‘ü ekliyor.

Dell XPS13 birden çok üretkenlik ve görüntüleme seçeneği için 360 derecelik bir menteşe, 15 saate kadar pil ömrü ve 2’si 1 arada bilgisayarlarda bir başka ilk olan UltraSharp QHD+ (5,7M piksel) InfinityEdge dokunmatik ekran ile gözleri kamaştıracak bir netlik sunuyor.

Tasarımı, onu sessiz kılarken hızlı açılan SSD, onu saniyeler içinde kullanıma hazır hale getiriyor. Kurumsal müşteriler için XPS 13 2’si 1 arada, tümü Dell’in global ProSupport hizmetleriyle desteklenen 7. Nesil Intel Core vPro işlemciler, Dell BIOS ve yönetilebilirlik yazılımları ile yapılandırılabiliyor.

Mobiliteden ödün vermeden, BT yöneticilerinin ihtiyacı olan ve çalışanların 2’si 1 arada PC’lerden talep ettiği her şeyi sunuyor.

Kullanıcıların kötü şifre alışkanlıkları var


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git