Blu yeni model telefonunu duyurdu!

blu

Blu çift SIM kart girişli yeni model telefonunu tanıttı. Konuyla ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

BLU’da 4 çekirdekli işlemciye sahip Qualcomm’un Snapdragon 410 yongaseti yer alıyor. 1 GB Ana Bellek, 16 GB dâhili depolama alanı, micro SD kart girişi ile depolama alanını daha da arttırabilirsiniz.

Maksimum depolama desteği alanı son sınırı ise 64 GB. Telefonun ekran ölçüsü 5.5 inç ve Phablet kategorisinde yer alıyor. 5.5 inç ve 6 inç arasında değişen ekranlar Phablet anlamına geliyor.

5.5 inçlik ekranın çözünürlüğü ise yarı HD: “1280×720”. Telefonla ilgili tüm bilgileri Şirketin CEO’su Samuel Ohev-Zion’dan aldık. Telefonun kamerası Studio 7.0 özelliğini kullanıyor.

blu

Cihazın arka kamerası 8 megapiksel ve LED flaşa sahip Full HD: “1920×1080” video çekiyor, ön kamera ise 2 megapiksel ve Selfie’ler için ideal.

Telefonda kullanılan İşletim Sistemi ise BLU Studio 7.0, bu İşletim Sistemi; Android Lollipop 5.1.1 alt yapısını kullanıyor. ABD’li Şirket Blu; gelecek ay için kullanıcılarına Android 6.0 Marshmallow’un sözünü verdi.

Telefon; 200 Dolar yaklaşık olarak 583 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. BLU; Gece yarısı Grisi, Seramik Beyaz, Gül Altını, Kaşmir Mavisi renk seçeneklerine sahip olacak. Telefonu; Amazon’dan da satın alabilirsiniz.

Facebook’un gerçek isim politikası “Kızılderililer”‘e tosladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir