Home Genel Bayonetta 3 sonunda 28 Ekim’de Switch’e geliyor

Bayonetta 3 sonunda 28 Ekim’de Switch’e geliyor

0
Bayonetta 3 sonunda 28 Ekim'de Switch'e geliyor

Aralık 2017 sanki bir ömür önceymiş gibi geliyor ama Nintendo’nun Bayonetta 3 oyununu duyurmasının üzerinden bu kadar zaman geçti. İşte detaylar.

Dört buçuk yıl ileri saralım ve uzun zamandır beklenen devam oyununun sonunda bir çıkış tarihi var. 28 Ekim’de Bayonette 3 Switch’e geliyor, bu da Nintendo’nun oyunu bu yıl piyasaya sürme sözüne bağlı kaldığı anlamına geliyor.

Nintendo, yeni bir fragman ve ne bekleneceği hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koydu. Bayonetta 3, Tokyo’da, Çin dağlarında ve diğer bazı yerlerde geçmekte. Bayonetta’nın emrinde Demon Masquerade adında yeni bir yeteneği olacak ve bu yetenek, silahına bağlı iblisin gücünden yararlanarak düşmanlarına cehennem taraklarıyla saldırmasına yardımcı tanıyacak. Bir de yeni karakter var. Cheshire adında bir kedi iblisini düşmanların üzerine salabilen, eğitimdeki bir cadı olan Viola’yı kontrol edebileceksiniz.

Temel oyunun yanı sıra, hayranlar My Nintendo Store’dan bir Trinity Masquerade Edition alabilecekler. PlatinumGames serisindeki üç oyun için tam renkli, 200 sayfalık bir sanat kitabı ve ters çevrilebilir kasalar gelecek. Ön sipariş bilgileri de dahil olmak üzere paketle ilgili daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacak.

Belki de bu koleksiyoncuların baskısını göz önünde bulundurarak Nintendo, orijinal Bayonetta 3 for Switch’in fiziksel bir versiyonunu duyurdu. Bu da 30 Eylül’de gelecek ve 30 dolara mal olacak, ancak yalnızca sınırlı miktarlarda satışa sunulacak.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamını gelecek bahara ertelemesine rağmen, Nintendo şu anda yılın geri kalanında üç büyük konsol üreticisinden herhangi birinin en kapsamlı birinci taraf listesine sahip.

Galaxy Watch 5 Serisi’nin destek sayfası şirket web sitesinde yayında

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version