Asus Zenfone 3 Max video inceleme


Orta segmenete hitap eden Asus Zenfone 3 Max , sahip olduğu yüksek kapasiteli pili sayesinde kullanıcıları üst seviye bir çalışma süresi deneyimi kazandırmak istiyor.

Asus Zenfone 3 Max , 3 Gbyte bellek ve 32 Gbyte’lık bir kapasiteye sahip. Üzerinde bulunan işlemci ise Mediatek’in dört çekirdekli MT6737 ürünü. 64 bit Cortex-A53 (28 nm) mimarisine sahip olan bu işlemci 1.25 GHz sistem saat frekansı ile daha çok giriş seviyesi ürünlerde kullanılıyor. Dolaysıyla yaptığımız denemelerde, Asus Zenfone 3 Max’in arada sırada takılması bizi pek şaşırtmadı.

Asus Zenfone 3 Max’in grafik yongası Mali-T720 MP2. Artık eskilerde kalan bu grafik yongası günümüzde performans değerlerinin altında kalıyor. Asphalt 8 oyununu çalıştırdığımızda grafik performansının yetmediği hemen belli oluyor. Hatta yüksek detaylarda oyunu oynamak neredeyse imkansız. Asus Zenfone 3 Max, ancak Angry Birds gibi grafik performansına pek ihtiyaç duymayan oyunlarda istenilen oyun performansını verebiliyor.

Ürünün en büyük özelliği kuşkusuz pil ömrü. Zenfone 3 Max, 4100 mAh kapasiteli pili ile yük altında 14 saat dayanabiliyor. Bu gerçekten iyi bir rakam. Fakat aynı kapasiteye sahip LG, 16 saat dayanabiliyor. Bunun nedeni,  Asus Zenfone 3 Max’in genel olarak yüksek güç çekmesi. 2 gün boyunca şarj olmadan kullanılabilen bu ürün belki daha fazla dayanabilirdi. Bu arada bu ürünün neden hızlı şarj özelliğini desteklemediğini de anlamış değiliz.

Teknik Özellikler

İşlemci: Mediatek MT6737
Ekran: 5.2 inç 1280×720
Bellek/Kapasite: 3/32 GByte
Kamera: 13 MP arka/ 5 MP ön
Boyut: 8.55 x 149.5 x 73.7 mm
Ağırlık: 148 gr

Samsung Çin’de Adeta Çakıldı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git