ASUS Türkiye kurumsal pazar için yol haritasını açıkladı

Asus Türkiye

Sektörünün lider şirketlerinden ASUS Türkiye, iş odaklı yapıya uygun kurumsal ürün serisini, Four Seasons Hotel’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı.

İnovasyondan güç alan teknolojilere tutkuyla bağlı ve geliştirdiği ürünlerle sadece kullanıcıları değil kurumsal firmaları da odağında tutan ASUS, 19 Şubat günü gerçekleştirdiği lansmanda; kurumsal ürün serisi içinde yer alan dizüstü, masaüstü ve hepsi bir arada (All-in One) bilgisayarlarını tanıttı. 

ASUS, Ödül’e doymuyor

ASUS, Dizüstü bilgisayarlar, ekranlar, akıllı telefonlar ve oyun aksesuarları da dahil olmak üzere çeşitli ürünler için 11 CES 2020 İnovasyon Ödülü kazandı. Fortune dergisi, 2015 yılından itibaren 5 yıl üst üste “Dünyanın En Beğenilen Şirketi” seçildi. Forbes Global 2000 ise “Dünyanın En Saygın Şirketleri” sıralamasında ASUS’a üst üste üçüncü kez yer verdi.

Asus Türkiye

Lansmanda 20 kurumsal ürün tanıtıldı

Lansmana katılanlar, stant alanında sergilenen kurumsal ürünleri görme ve deneyimleme imkanı buldu. Bu ürünler arasından 3 ürün özellikle teknik yapıları ve tasarımları ile dikkatleri üzerine topladı. 

Asus Türkiye

ExpertBook B9: 880 gramla dünyanın en hafifi

ASUS’un kurumsal ürün gamında bulunan yeni nesil dizüstü bilgisayarlar arasında yer alan ExpertBook B9, dünyanın en hafif 14 inç iş bilgisayarı olmasıyla öne çıkıyor.

Asus ROG Phone 3 Google Stadia ile gelecek!

ASUS tarafından Ocak ayından düzenlenen CES 2020 fuarında da tanıtılan ExpertBook B9 modeli, şirketin profesyonel dizüstü bilgisayarlara yeni bir bakış getirdiğini vurgular nitelikte. Magnezyum alaşım kasası sayesinde 880 gram ağırlığı ile dünyanın en hafif 14 inç boyutundaki iş dizüstü bilgisayarı olan B9, aynı zamanda inceliğiyle de ön plana çıkıyor.

Ürün görseller 1

ProArt StudioBook Pro 17: En ince ve en güçlü dizüstü bilgisayarı

ProArt StudioBook Pro 17, NVIDIA® Quadro® grafik kartlarına sahip dünyanın en ince dizüstü bilgisayarlarından birisi konumunda. ProArt StudioBook, etkileyici görseller için daha büyük bir ekranın kompakt bir kasaya sığmasını sağlayan ince çerçeveli NanoEdge ekrana sahip. En yeni grafikler ve taşınabilirlik kombinasyonu ile yaratıcı profesyoneller için kusursuz bir seçenek. 

ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler

ProArt Station D940MX: Olağanüstü performans, minimum boyut

ProArt D940MX,  ASUS’un bugüne kadar ürettiği en yüksek teknik özelliklere sahip masaüstü bilgisayardan biri. Intel® 9. Nesil Core™ i9-9900K işlemciye sahip ProArt D940MX, özellikle profesyonelleri hedef alan ultra yüksek performanslı NVIDIA Quadro RTX™ 4000 ya da  GeForce RTX™ 2080 TI grafik işlemcilerini de içinde barındıran kompakt ve ince yapısıyla dikkat çekiyor. 

Asus Türkiye


Yorumlar kapatıldı.