Assassins Creed 4 ve World in Conflict’e ücretsiz sahip olun!


Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Ubisoft’un bu ay PC oyuncularına hoş bir sürprizi olacak. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamada Aralık ayında Assassins Creed 4 Black Flag ve World in Coflict oyunlarının ücretsiz olacağı belirtildi.

Assassins Creed 4 ile okyanuslara yelken açın

Hemen baştan belirtelim. Ubisoft’un ücretsiz olarak sunduğu bu iki yapım yalnızca PC oyuncularını kapsıyor. Yani PC’den Uplay’e bağlanarak, bu iki yapımı ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

World in Conflict’i 11 Aralık’a kadar ücretsiz olarak Uplay üzerinde erişilebilir olacak. 2007 yılında yayınlanan World in Conflict özünde bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Oyun için sonradan yayınlanan bazı güncelleme paketlerinin de ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını belirtelim.

Gelelim Black Flag’e. Assassins Creed 4 Black Flag ise 11 – 18 Aralık tarihleri arasında indirilebilir olacak. 2013 yılında yayınlanan Black Flag değişen dinamikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Edward Kenway’in hikayesine odaklanan yapımda korsan olarak denizlere hükmetmeye çabalıyorduk.

Black Flag’in diğer Asassins Creed oyunlarından oldukça farklı bir konsepte sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Zira serinin diğer oyunlarında ağırlıklı olarak karada dolaşırken, Black Flag’de ise oyunun büyük bir kısmı denizlerde geçiyor. Özellikle denizlerde yaptığımız savaşların da hayli keyifli geçtiğini söylemek gerekiyor.

Tekrardan hatırlatalım. Assassin’s Creed Black Flag’i 11 – 18 Aralık tarihleri arasında Uplay hesabınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Bu hafta çıkacak oyunlar (5-11 Aralık)


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git