Apple yeni Macbook Pro için geri sayıma geçti

MacBook Air

Amerikalı teknoloji devi Apple, yakın zamanda iki yeni MacBook Pro modelini tanıtabilir. Üstelik bu cihazlarda M2 Pro ve M2 Max işlemcilerinin kullanılacağı da söylentiler arasında.

Apple yeni Macbook Pro için geri sayıma geçti. Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan Apple, çıkarttığı veya çıkartacağı cihazlarla gündemin odak noktasında kalmaya devam ediyor. 7 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği Far Out etkinliği sayesinde tüm gözleri üzerinde toplayan Amerikalı teknoloji devi, bu organizasyonda iPhone 14 modellerinden Apple Watch Ultra’ya kadar pek çok yeni cihazın tanıtımını gerçekleştirmişti.

M2 Pro ve Max çipli Apple MacBook Pro'lar bu sonbaharda geliyor!

Her ne kadar bazı kaynaklar 7 Eylül’de yeni MacBook Pro modellerini göreceğimizi iddia etse de, Apple bu cihazlara ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmayarak söylentilerin doğru olmadığını göstermişti. Ancak yeni gelen raporlar, beklenen günün oldukça yakın olduğunu gösteriyor.

Apple, macOS Universal Control'ü 2022 baharına kadar erteledi

Apple yeni Macbook Pro için geri sayıma geçti

Asya kaynaklı bir internet sitesi tarafından yapılan ve Apple’ın tedarikçilerine dayandırılan habere göre, Ekim ayı içerisinde yeni bir tanıtım organizasyonu bizleri bekliyor. Apple tarafından gerçekleştirilecek bu etkinlikte tanıtılacak olan cihazlar ise tabi ki yeni MacBook Pro modelleri olacak. Üstelik aynı kaynağın iddialarına göre iki yeni MacBook Pro modeli karşımıza M2 Pro ve M2 Max işlemcileriyle gelecek.

Çentikli MacBook Pro modelleri geliyor!

Asyalı haber sitesinin verdiği bilgiler tamamlayan ünlü duyumcu Mark Gurman ise, yeni MacBook Pro modellerinin 14 inç ve 16 inç olarak boyutlanacağını dile getirdi. Tabi tüm bu bilgiler şimdilik söylenti düzeyinde. Apple ise muhtemelen bir süre daha sessizliğini koruyacak ve etkinliğe 10-15 gün kalan gerçek tarihi takipçileriyle paylaşacaktır.

Vergisiz iPhone! Mustafa Sarıgül’den iPhone çıkışı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir