Android O Ne Zaman Tanıtılacak


Android’in merakla beklenen yeni sürümünün muhtemel tanıtım tarihi basına sızdı. Android O’nun güneş tutulması gününde sevenleri karşısına çıkacağı düşünülüyor.

Android O’nun ismini merak ediyor musunuz? Tanıtım beklediğimizden erken olabilir. Android Police editörü David Ruddock, bilinmeyen bir sebeple açıklamanın öne alındığını duyurdu. Google, özel bir anı bekliyor; güneş tutulması. En net şekilde ABD’den izlenecek olan 21 Ağustos tarihli güneş tutulması Android’in “O”sunu simgeliyor olabilir, veya Oreo’yu da simgeliyor olabilir.

Android Oreo

Yeni sürüm için en olası isim Android Oreo gibi gözüküyor. Güneş tutulması bu işbirliği için bir reklam faaliyeti olabilir. Yukarıdaki görseldekine benzer bir afişin bizi bekliyor olma ihtimali yüksek. Tüm bunların yanında isim Oreo olmayabilir de.

Bakalım Google Android O’nun detaylarını ne zaman netleştirecek, adı ne olacak, ne zaman tanıtacak? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Galaxy Note 8 Geekbench’te Ortaya Çıktı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git