Ana SayfaGenelAksigorta’nın Online Yüzü Yenilendi

Aksigorta’nın Online Yüzü Yenilendi

Yepyeni özelliklerle geliştirilen www.aksigorta.com.tr, istenilen her türlü bilgiye kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Aksigorta’nın online yüzü www.aksigorta.com.tr, müşterilerin, acentelerin, brokerlerin, anlaşmalı servis ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda yenilendi. Yenilenen www.aksigorta.com.tr, kullanıcı dostu arayüzü ve modern tasarımı ile daha kapsamlı hale getirildi.

aksigorta

Aksigorta müşterileri, yeni www.aksigorta.com.tr’ den tüm ürünler ile ilgili detaylı bilgilere kolayca ulaşabiliyorken, Benim Aksigortam üzerinden poliçe bilgilerine kısa zamanda erişebiliyorlar. Yeni www.aksigorta.com.tr’de oluşturulan profil sayfaları ile Aksigorta müşterileri ve potansiyel müşterilerinin,  Aksigorta’nın önemli halkaları olan acenteler ile anlaşmalı servis ve kurumlara ulaşması da kolaylaşıyor. Müşteriler, her bir ürün için teklif taleplerini web sitesi üzerinden hızlıca Aksigorta’ya iletebiliyorlar. Aksigorta acenteleri ile anlaşmalı servis ve kurumlarının iletişim ve firma bilgileri, daha sade ve kullanıcı dostu bir tasarımla site ziyaretçilerinin kullanımına sunuluyor.

BMW Motorlu Toyota İlk Kez Türkiye’de Üretilecek!

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting