Home Genel AirPods Pro 2, USB-C bağlantı noktasıyla gelecek

AirPods Pro 2, USB-C bağlantı noktasıyla gelecek

0

Apple, birkaç yıldır yeni nesil AirPods Pro üzerinde çalışıyor ve raporlar, şirketin Apple AirPods Pro 2’yi bu yılın üçüncü veya dördüncü çeyreğinde piyasaya sürmesinin beklendiğini gösteriyor.

En son geliştirme ile beraber şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi kablosuz kulaklıkları AirPods Pro 2 için, şirketin tescilli Lightning bağlantı noktası yerine şarj için bir USB Type-C ile geleceği iddia ediliyor. Kulaklıklar için USB Type-C şarj kutusu da hızlı şarj desteğiyle gelecek ancak kesin detaylar henüz bilinmiyor. Sıcaklık izleme ve kalp atış hızı izleme gibi bazı yeni sensörlerin cihaza gelme olasılığı da var.

Daha önce, tasarımda yapılan birkaç değişiklikle ikinci nesil AirPods Pro ile ilgili raporların yanı sıra sızdırılmış görüntüler de vardı. Şimdi ise çıkacak olan kulaklıkların sapsız tasarımla gelmeyeceği iddia ediliyor.

Kulakiçi kulaklıklar, yakın zamanda piyasaya sürülen Apple AirPods 3 ile piyasaya sürülen ve kulakiçi kulaklıkların gerçekten kullanıcının kulağında olup olmadığını ayırt etmenin daha doğru bir yolunu sağlayan cilt algılama sensörüyle birlikte gelecek. Kullanıcının cildindeki su içeriğini tespit ederek çalışıyor.

Ayrıca kulaklıkların Apple Lossless Audio Codec’i (ALAC) destekleyebileceği ve bu olursa, Cupertino tabanlı teknoloji devinin kayıpsız sesi destekleyen ilk TWS kulaklık olacağı da iddia ediliyor.

Oppo Reno 8 serisi, gelişmiş özellikleri ile gelecek

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version