Home Genel Acer ’dan Şık ve Akıllı Tasarımıyla Sessiz Bilgisayarlar

Acer ’dan Şık ve Akıllı Tasarımıyla Sessiz Bilgisayarlar

0

Acer’ın soğuk ve sessiz çalışma için FlowCurve ve fansız tasarıma sahip yeni 11.6 inç dizüstü bilgisayarı Acer Aspire E 11 Türkiye’de.

Özgün FlowCurve tasarımı benzersiz bir estetik görünüm ve duygu yaratırken, Acer Aspire E 11’i hem şık hem de fonksiyonel kılıyor. Bu zarif tasarım içeri doğru devam eden bir dış eğri barındırıyor ve böylece benzersiz bir görsel akış oluşturuyor. İnce çizgili desene sahip dış kapak tasarımı çekici ve yumuşak bir dokunuşla tamamlanıyor.

Fansız teknolojisi ve soğuk çalışan işlemcisiyle tasarlanan bu dizüstü bilgisayarlarda ısınma problemi yaşamaz ve fısıltı kadar sessizdirler. Kullanıcılar şık ve havalıdan ateşli ve enerjik seçeneklere kadar çeşitli renk tercihleriyle¹ kişiliklerini de yansıtabilirler: Cool Silver, Rhodonite Pink, Tiger’s Eye Brown, ve Quartz Blue.

İnce ve hafif bir tasarımda günlük bilgisayar kullanımı için gereken tüm hız ve depolama özelliklerini barındıran bu dizüstü bilgisayarlar 21,2 mm kalınlığında² ve 1,29 kg (2.84 lbs.)² ağırlığındadır ve yanınızda her yere götürebilmeniz için bir çantaya kolayca sığabilirler. 1 TB’a kadar sabit sürücü tüm film, müzik ve fotoğraflarınızı saklamak için fazlasıyla depolama alanı sağlar.

Intel Pentium Quad Core ve Intel Celeron merkezi işlemci birimleri, ister çalışmak, ister film izlemek veya herhangi bir yerdeki arkadaşlarınız veya ailenizle sohbet etmek için gerekli güç ve performansı sağlar. 8 GB’a kadar bellek çoklu uygulamaların sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olurken, dahili yüksek performanslı 10/100/1000 Gigabit LAN bağlantı noktası hızlı internet bağlantısı ve sıradan LAN’a göre 10 kata kadar daha hızlı aktarım oranları sağlar.

1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip HD ekranları bulunan Acer Aspire E 11 dizüstü bilgisayarlar, konforlu yazı yazma ve navigasyon deneyimi için genel olarak daha geniş 13 inç dizüstü bilgisayarların sunduğu tam boy klavye de içerir. Geniş ve hassas Touchpad dokunma kontrolünün daha kesin ve hareketlerin daha yumuşak olmasını sağlamak amacıyla optimize edilmiştir ve Windows 8 Modern Touchpad hareketlerini destekler.

İki optimize hoparlör daha büyük boyuttaki dizüstü bilgisayarlarınkine benzeyen güçlü, daha gerçekçi ve canlı ses kalitesi sunar.

USB 3.0 ve HDMI dahil olmak üzere tüm gerekli bağlantı noktaları çalışma alanını kablolardan arındırmak amacıyla dizüstü bilgisayarın arka kısmına yerleştirilmiştir. Ses jakı, USB bağlantı noktaları ve SD kart yuvası gibi sık kullanılan giriş/çıkış konektörleri kolay erişim için sol tarafta gruplanmıştır.

Entegre AcerCloud, internet aracılığıyla uzaktan kaydedilen fotoğraf, müzik, video ve belgelere erişim sağlar. Kullanıcılar yalnızca ilgili simgeye – Acer Photo, Acer Docs, Acer Media, Acer Remote Files – tıklar ve uzaktaki dosyalarına her yerden erişebilirler.

Acer Aspire E 11 299€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir. Türkiye’de gri ve pembe renkleri satışta.

Online Gizlilik Artık Bir Hayal mi?

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version