2017’nin en güçlü akıllı telefonları


2017’de kendinize yeni bir akıllı telefon mu almayı düşünüyorsunuz? O zaman bu yazımıza mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte 2017’nin en güçlü akıllı telefonları.

Akıllı telefon pazarında artık inanılmaz bir rekabet söz konusu. Çinli firmaların global pazara açılmasıyla birlikte, rekabetin dozajı da artmış durumda. Elbette bu durum en çok biz kullanıcıların işine geliyor. Zira bu sayede çok daha pahalı olması beklenen cihazları, piyasa fiyatının altına satın alma şansına da erişmiş oluyoruz. Gerçi ülkemizdeki vergi problemi nedeniyle işler bizim için pek de öyle görünmüyor ama yine de ülkemizdeki akıllı telefon kullanımı hiç de azımsanacak düzeyde değil.

Şu anda Türkiye’de en yüksek fiyat etiketine sahip olan akıllı telefon Galaxy S8+. Başlangıç fiyatı 4.999 TL olan bu telefon, abartısız olarak bir Şahin’le eşdeğer fiyata sahip. Peki S8+’ı bu kadar özel yapan şey ne? Elbette tasarımı ve gücü.

Bu yazımızda, 2017’nin en güçlü telefonlarını sizler için mercek altına alıyoruz. Eğer gerçekten güçlü bir akıllı telefon satın almak istiyorsanız, yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git