10. yıla özel iPhone; iPhone X


Tanıtımına yalnızca 2 gün kala, iPhone’nun 10. yılına özel olarak hazırlanan yeni iPhone modelinin ismi netleşti! iPhone X! İşte detaylar.

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni iPhone modelinin tanıtımına artık sayılı günler kaldı. 12 Eylül’de düzenlenecek olan özel bir etkinlikte tanıtılacak olan yeni iPhone modelinin ismi de sonunda netlik kazandı. Apple’ın iPhone’un 10. yılı şerefine baştan aşağı yeniden tasarladığı yeni modeli iPhone X ismi ile piyasaya sürülecek.

iPhone X hakkındaki dedikodular iPhone 7’nin hemen akabinde ortaya atıldı. Apple’a yakın bazı kaynaklar, Cupertino merkezli şirketin, iPhone’un 10. yılına özel bir model üzerinde çalıştığını iddia etti.

Bu iddiaların sayısı gün geçtikçe hızla arttı. Üstüne gelen sızdırılan görseller ve çeşitli raporlar da iPhone X’in varlığını doğrular nitelikteydi.

iphone x 2


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git